Aranżacje

Kupując od nas dom możesz skorzystać z naszego gotowego projektu wnętrza, bądź stworzyć wnętrze spełniające Twoje wymagania z naszym architektem i sprawdzić jego wygląd na profesjonalnej wizualizacji. Dla każdego z oferowanych domów poświęcamy wiele czasu, aby uzyskać optymalna funkcjonalność oraz przestrzenność wnętrza. Do uzyskania najlepszego efektu, używamy fotorealistycznych technik wizualizacyjnych, dzięki którym możemy sprawdzić wszystkie możliwości oraz rozwiązać wiele problemów związanych z aranżacją wnętrza, bez ponoszenia kosztów budowlanych.

Budowa od zera

Posiadasz działkę i chcesz wybudować dom? Chętnie zrealizujemy dla Ciebie budowę szybciej, taniej i wygodniej. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej i developerskiej wiemy, że Twój następny Kamień Milowy jest jedną z najważniejszych inwestycji w Twoim życiu i wiemy jak dużo czasu i zaangażowania zabiera realizacja inwestycji. Dlatego z chęcią pomożemy Ci zbudować Twój wymarzony dom. Nasza ekspertyza pozwoli Ci na tańszą realizacje oraz zastosowanie najbardziej optymalnych metod i materiałów budowlanych, zero kompromisów.

Domy w stanie deweloperskim

Domy sprzedajemy po lub przed ukończeniem zobowiązując się umową do ukończenia budowy. Poprzez wieloletnie doświadczenie oraz przykładanie uwagi do nowych technologii oferujemy ciekawe budynki pod względem funkcjonalności oraz energooszczędności. Oprócz praktycznych cech wyróżniają je również walory estetyczne, które są docenione m. in. przez bloggerów. Pani Zuzanna na swoim blogu elwacjezuzzy.blogspot.com pisze o jednej z naszych inwestycji: „nowoczesny Świdermajer – aż miło popatrzeć...dzieło sztuki”.

Rynek pierwotny

Kupno domu jest jednym z najważniejszych Kamieni Milowych w Twoim życiu, który wymaga odpowiedniej analizy i zrozumienia co w najlepszy sposób spełni Twoje potrzeby. Często nabywcy domu obawiają się, że kupno nowego domu będzie zbyt drogie albo za trudne.

W rzeczywistości kupując nowy dom zazwyczaj wydasz mniej i przez dłuższy czas będziesz się nim cieszył, nie mając problemów z naprawami i innymi problemami, mogącymi pojawić się w związku z zakupem domu na rynku wtórnym.

Wykańczanie zaczętych inwestycji

Jeśli masz problemy z wykończeniem budynku/kontynuowaniem budowy bądź poprostu nie masz czasu na dalsze kontynuowanie inwestycji z chęcią pomożemy Ci dokończyć budowę Twojego Kamienia Milowego. Posiadając wieloletnie doświadczenie na lokalnym rynku developerskim oraz współpracując z wieloma dostawcami materiałów jak i podwykonawcami, możemy znacznie przyśpieszyć zakończenie budowy, a nawet zmniejszyć koszt jej ukończenia. Chętnie przedstawimy szczegółową ofertę przygotowaną specjalnie pod państwa inwestycję.

Dane kontaktowe

od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 19:00

(+ 48) 602 213 812

kontakt@kamienmilowy.com

Dane firmy

Pro-orto - Piotr Bukowski
NIP: 532 113 09 21

05-420 Józefów
ul. Tadeusza 22

Pomoc / Blog

Copyright © 2024 Pro-orto | Projekt i wykonanie