O nas

Firma PRO-ORTO Piotr Bukowski została założona w 2006 roku. Realizacje firmy to domy jednorodzinne wolnostojące. Firma prowadzi kompleksową obsługę inwestycji poprzez zakup terenu, projektowanie, nadzór nad wykonawcami oraz przekazanie gotowej nieruchomości klientom. Jako świadomy i doświadczony developer blisko współpracujemy z pracownią architektoniczną i grupą solidnych i sprawdzonych specjalistów budowlanych.

Józefów

Istnieje wiele powodów dla których warto zamieszkać w Józefowie, a jednym z nich są wszechobecne sosny zapewniające niezwykle przyjemne i orzeźwiające powietrze. Rzeka Świder ze swoim pasem rezerwatu zapewnia przepiękne ścieżki rowerowe oraz piesze.

Józefów jako niezwykle rozwinięte i zamożne miasto w ciągu ostatnich lat zdobył 31 nagród z czego w 2013 r. znalazł się na drugim miejscu w rankingu "Dziennika Gazety Prawnej" w kategorii miast do 100 tysięcy mieszkańców. Gdzie analizowano m. in. poziom inwestycji, środki pozyskane z UE, czy kontakt z mieszkańcami.

Józefów oferuje wiele możliwości dla rozwoju i edukacji dzieci. Od przedszkola do gimnazjum Twoje dziecko jest pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli dzięki którym będzie mu łatwiej rozwinąć się naukowo jak i społecznie.

Doświadczenie w realizacji

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, znaleźliśmy odpowiednie sposoby na zwalczanie problemów pojawiających się podczas prowadzenia budowy. Wiemy jak wybrać odpowiednią lokalizację oraz jaki wygląd domu może się podobać. Nasi sprawdzeni fachowcy pozwalają na szybką budowę, a dzięki perfekcyjnej znajomość procesów prawnych i administracyjnych związanych z budową udało nam się zoptymalizować czas potrzebny na realizację inwestycji do minimum.

Jakość materiałów

Budowa każdego z naszych domów wiąże się z wykorzystaniem najnowszych materiałów budowlanych, zapewniających nie tylko spełnienie wymagań energetycznych, ale także korzyści wynikające z użycia lepszych materiałów jak:

  • cegła Porotherm firmy Winerberger
  • izolacja – styropian o grubości 18 cm oraz wełna mineralna Isolat
  • wysokiej jakości blachodachówki

Program Przyjazna Okolica

Jako firma wieloletnio działająca na lokalnym rynku oraz osoby mieszkające w Józefowie od ponad 20 lat, staramy się umożliwić nowym mieszkańcom zapoznanie się ze społecznością. W tym celu organizujemy raz w tygodniu spotkania naszych klientów w najlepszej restauracji w Józefowie.

Program Przyjazna Okolica

Kupno domu jest jednym z najważniejszych Kamieni Milowych w Twoim życiu, które wymaga odpowiedniej analizy i zrozumienia co w najlepszy sposób spełni Twoje potrzeby. Często nabywcy domu wierzą, że kupno nowego domu będzie zbyt drogie albo za trudne.

W rzeczywistości kupując nowy dom zazwyczaj wydasz mniej i przez dłuższy czas będziesz się nim cieszył nie mając problemów z naprawami i innymi problemami mogącymi pojawić się w związku z zakupem domu na rynku wtórnym.

Idealna lokalizacja

Na długo przed wybraniem odpowiedniego typu domu, próbujesz znaleźć odpowiednie miejsce do życia. Budowlańcy również poświęcają dużo czasu na znalezienie jak najlepszego miejsca pod nowy dom zwracając uwagę naw otoczenie, szkoły, sklepy oraz naturę.

Dostosowany do Ciebie

Kupno nowego domu oznacza wybór odpowiadającego Ci rozkładu pokoi, zapewniając wykorzystanie przestrzeni tak jak chcesz w niej żyć. Chcesz mieć dodatkowy pokój, łazienkę, większy salon, biuro? Nie ma problemu. Wykończ swój nowy dom jak chcesz, nowoczesne szczegóły jak płytki ceramiczne, granitowe blaty. Dodatkowo nowoczesne domy zapewniają więcej interesujących możliwości w przeciwieństwie do przebudowywanych. Łatwiej jest wybudować zgodnie z Twoim planem niż przebudować już istniejący dom.

Najwyższej jakości urządzenia

Nowe domy umożliwiają zastosowanie najnowszych energooszczędnych urządzeń grzewczych i oświetleniowych. Rynek wtórny zazwyczaj zawera przestarzałe elementy, które mogą już nie podlegać gwarancji. Oznaczając kolejny wydatek modernizując do najnowszych urządzeń, który również może się wiązać ze sprawdzeniem przestarzałego okablowania, mało wydajnej hydrauliki czy wentylacji.

Energooszczędny

Nowe konstrukcje podlegają nowoczesnym przepisom budowlanym, które narzucają wykorzystanie bardziej energooszczędnych i ekologicznych materiałów, zapewniających bezpieczny dom. Dodatkowo wykorzystanie energooszczędnego ogrzewania, cyfrowego termostatu, zastosowanie systemu rekuperacji, trzyszybowych okien, izolacji wokół wtyczek i innych miejscach przedostawania się powietrza, zapewni Ci znacznie niższe rachunki.

Tani w utrzymaniu

Nowy dom jest przeznaczony do życia i zużywania się od chwili przekroczenia progu, jednakże dzięki wykorzystaniu zaawansowanych metod konstrukcyjnych, oraz lepszych materiałów budowlanych Twój nowy dom będzie praktycznie bezobsługowy przez lata. Przy czym kupienie „Używanego” domu oznacza wydatki już od pierwszego dnia, nawet gdy wcześniejszy właściciel regularnie go obsługiwał. Nowy dom zapewnia Ci większą wolność w spędzaniu czasu z najbliższymi pozwalając nie martwić się rozwiązywaniem problemów związanych z kupnem starszego domu.

Gwarancja

Mimo wykorzystania nowych materiałów budowlanych i dobrze skonstruowanego domu, gwarancja zapewni Ci świadomość gwarantując naprawy w określonej ramie czasowej. W zależności od materiału zapewniamy gwarancję budynku do 10 lat.

Dane kontaktowe

od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 19:00

(+ 48) 602 213 812

kontakt@kamienmilowy.com

Dane firmy

Pro-orto - Piotr Bukowski
NIP: 532 113 09 21

05-420 Józefów
ul. Tadeusza 22

Pomoc / Blog

Copyright © 2024 Pro-orto | Projekt i wykonanie