Kredyt/Finansowanie

Kupno domu jest niezwykle ciężką i ważną decyzją pod wieloma względami, niestety często przy kupnie wymarzonego domu pojawia się problem z pieniędzmi. Dlatego zobowiązujemy się do dostosowani umowy i transakcjiw taki sposób, aby zapewnić państwu jak najlepsze i najkorzystniejsze warunki podjęcia kredytu. W ramach rozliczenia przyjmujemy inne nieruchomości.

Pierwsze kroki przy zakupie

Pierwszym krokiem przy zakupie jest wybór interesującej państwa inwestycji ze względów na lokalizację, cenę, wielkość oraz walory estetyczne. Po wyborze inwestycji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny gdzie opiszemy dokładniej inwestycję i umówimy się na pierwszą rozmowę.
Pierwsze spotkanie wiąże się z wyborem odpowiedniej umowy, metod płatności w taki sposób, aby wszelkie dokumentacje i metody przeprowadzenia transakcji były dopasowane do sposobu finansowania inwestycji.
Następne spotkania związane są z podpisywaniem umów przedwstępnych itd. wraz z podejmowaniem decyzji na temat zmian w elewacji budynku, czy innych finalizowanych elementów na budowie.

Program Przyjazna Okolica

Jako firma wieloletnio działająca na lokalnym rynku oraz osoby mieszkające w Józefowie od ponad 25 lat. Pomagamy wdrożyć się w lokalną społeczność organizując raz w tygodniu spotkania klientów w restauracji Poezja w Józefowie.Jesteśmy do dyspozycji
od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 - 19:00


602 213 812

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz kontaktowy

Mapa dojazdowa